×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

همایش مسولان و رابطین اقامه نماز ادارات و نهادهای شهرستان سیاهکل که با حضور حجت الاسلام حجازی رئیس اقامه نماز استان گیلان  و همچنین با حضور امام جمعه شهرستان ودیگر مسولین در محل فرمانداری سیاهکل تشکیل شد
در این همایش فرماندار سیاهکلاظهار کرد:نماز از فریضیات مهم دین اسلام شمرده می شود.
وی با بیان اینکه انضباط در کار و کلام و .. از مزایایی نمازاست گفت: دین اسلام مبرا از همه زشتی ها و گناه است.
فرماندار سیاهکل اذعان کرد: نماز صیانت ، ارائه خدمات ارزنده و درست زیستن را به انسان می آموزد پس این فریضه ارزشمندباید دقیق برپا شود.
وی تصریح کرد: با برپایی نماز و رفتار نیک اخلاقی ایران الگوی دیگر کشورهای اسلامی شمرده می شود.
فرماندار سیاهکل افزود: بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب همواره ملت ایران مورد لطمه های دشمنان قرار گرفته است اگر هم دلی و همگرایی ملت و دولت نبود اکنون به مانند کشورهای یمن ، سوریه و عراق بودیم.
وی ادامه داد: با هم دلی و هم گرایی و الگو گیری و هدایت ولایت فقیه توانستیم بر مشکلات و تهدیدات و گزند مارهای افعی فایق آیئم.
فرماندار سیاهکل خاطر نشان کرد: کینه دشمنان بر ملت ایران از دوران های کهن و ابوسفیان بوده است.
وی اخلاقیت و انسانیت را رکن توسعه و پیشرفت ایران دانست تصریح کرد: دین اسلام برای گسترش و ترویج انسانیت است، دین اسلام دین شادابی و انسانیت است که دیگر مذاهب و دین ها اینگونه نیست.
فرماندار سیاهکل با تاکید بر اینکه نماز دارای ویژگی عبادی و سیاسی است اظهار کرد: مدیری که از سیاست روز بی خبر باشد کارش و برنامه اش روزمرگی بوده که رفتار این چنین نتیجه ای جزء رکود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: با الگو گیری ازدرست زیستن پیشوایان دینی، بر صلابت مان بیفزاییم.
فرماندار سیاهکل اذعان کرد: مدیران شهرستان همت کنند در صفوف ابتدایی نماز جمعه و جماعات قرار گیرند که این عمل خود الگوی برای عموم جامعه شمرده می شود.
اسلامی به موانع و مشکلات و تهدیدات برجام اشاره کرد افزود: روزنامه های که از سهمیه یارانه ای استفاده می کردند به جای کمک به برنامه های و عملکرددولت درصدد تخریب دولت خصوصا در مذاکرات حساس برجام بر می آمدند و حال می بینیم که آمریکا و ایادیشان درصدد آنند که قرارداد برجام را ملغی کنند ، اما فرزندان برومند همین سرزمین قراراداد برجام را به گونه ای بسته اند که خروج از آن به گواه همه کارشناسان آگاه حتی برای کشور آمریکا بدونه هزینه نخواهد بود
فرماندار سیاهکل خاطر نشان کرد: ،اخیرا مقام معظم رهبری چه نیک و چه با حلاوت خاصی از مقام دکتر ظریف ابراز خرسندی و رضایت کرد و مواضع مدبرانه و انقلابی وزیر خارجه ، در برابر مستکبرین را ستود.اکنون آن دسته که وزارت خارجه را می کوبیدند و بر علیه اش طومارها نوشتند کجایند؟ بر همه ثابت شد که اینهمه تخریب مجموعه دولت و خصوصا وزارت خارجه تا چه اندازه بی اساس بود.
وی با تاکید بر اینکه ایران دارای فرزندانی است که ازته دل برای نظام فعالیت می کنند گفت: خداوند در قرآن این کتاب آسمانی آینده روشن را برای انسان تدوین کرده تا گرفتار گذشته نشوند.
فرماندار سیاهکل اذعان کرد: با اخلاق و معنویات بود که توانستیم در برابر تهدیدات دشمنان بایستیم و رشد نظامی و موشکی را شاهد باشیم.
وی با اشاره به امریکا گفت : مردم ایران به دلیل تدین و فرهنگ بالایشان جزو بهترین ملتهاست همین کشور آمریکا که تا این حد داعیه مدرنیته را دارند از قطع برق در برخی از ایلاتشان واهمه دارند ، چرا که با قطع دوربین های مداربسته سرقت و غارت در این کشور بیداد خواهدکرد.
فرماندارسیاهکل گفت : هستند افرادی که شیطان معرکه و اغتشاشگرند ودر بهم زدن نظم جامعه آستین بالا میزنند اخیرا عده ای به بهانه های مختلفی چون اقتصادی آمدند و سرانجام به بحث براندازی نظام رسیدند.
اسلامی تصریح کرد؛ ما نباید ساده اندیشانه با این موضوع برخورد کنیم.با نگرشی بهتر و روشنفکری می توان مبارزه کرد و اجازه دخالت به دشمن نداد.بحث تورم و مشکلات بوجود آورده، به اینهایی که اینقدر دولت یک کشور را تحت فشار قرار می دهند( نه) گفته ایم هر نظامی بود تاکنون زیر و رو شده و از میان رفته بود اما این ایمان و نماز و مجامع دینی که در بین مردم ونظام است سبب گشته تا توانستیم تاب و تحمل بیاوریم و کشور را پا برجا و استوار نگه داریم

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false